Hallitus 2022

Puheenjohtaja    Virpi Ratia             040 5559248   virpi.ratia@elisanet.fi

Taloud.hoitaja    Ritva Puhakka      040 7628521   puhakanritva@gmail.com

 Sihteeri               Päivi Puurunen     050 5354544  paivi.puurunen@kolumbus.fi

Tapahtumavastaava Anu Ripatti     040 7638712  anu.ripatti@gmail.com

Hallituksen jäsen Maila Kivimäki     050 5479000   maikivi75@gmail.com  

Hallituksen jäsen Pirkko Koski         050 5402259 pirkko.koski@gmail.com

Hallituksen jäsen Arja Rissanen       050 382 1977 rissanen.arja@gmail.com
Hallituksen jäsen  Pirjo Oinonen                                  pirjo.oinonen2@luukku.com
Hallituksen jäsen  Seija Hasa                                       seija.hasa@luukku.com














Yhdistyksen tilinumero:FI09 1220 3000 1537 55

teatteriesitysten ja tapahtumien viite 3120